Kuvaus
84,96 € (59,-/m2)
Huippusuositun Ceppo di Gre valkoinen -sarjan suurikokoinen 60×120 joka soveltuu erinoamisesti myös seinälaataksi tuoden runsaasti lisää tilantuntua. Sarjassa useita eri väri- ja kokovaihtoehtoja. Laatan halkaistujen pienten kivien vaikutelma on todella autenttinen. Soveltuu pakkasenkestävänä hyvin myös terassilaataksi. Katso sarjan PDF-esite MARAZZI Ceppo di Gre ja kysy lisätiedot myynti@laattakeskus.fi tai 050 3676450.
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
| Määrä | Discount (%) | Yksikköhinta |
|---|---|---|
| 1 - 39 | — | 84,96 € |
| 40+ | 51.69 % | 41,04 € |
| Paino | 35 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 59,5 × 120 × 0,95 cm (senttimetri) |
| Koko | 60 x 120 cm |
| Paksuus | 0,95 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Sementti / luonnonkivi |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 (laatikossa 2 kpl) |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 2 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | off white / vaaleanharmaa kuviointi |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.