Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
69,00 € (69,-€/m2)
Näyttävä pienikokoinen 20×20 cm kitkat -laattasarja. Laattojen esileikatut reunat mahdollistavat yksilöllisen saumalaastin valinnan. Sarjassa useita väri- ja erikoistehostelaattavaihtoehtoja. Soveltuu erinomaisesti esim. keittiön välitilan laataksi tai märkätilojen seinälaataksi. 3-D kuviopinta kitkatlaattoina. Katso sarjan esite ja kysy lisätyiedot myynti@laattakeskus.fi
SARJAN ESITE MONOPOLE Melody
Koko laattasarja esillä Vantaan Petikon myyntinäyttelyssämme.
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 17 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 20 × 20 × 0,85 cm (senttimetri) |
| Koko | 20×20 cm |
| Paksuus | 8,5 mm |
| Tyyli | Klassinen |
| Laatikkokoko | 1,00 m2 |
| Käyttökohde | Seinät |
| Laatikossa on laattoja | 25 kpl |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | vaaleansininen |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.