Lisätiedot
| Paino | 12 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5 × 15 × 0,8 cm (senttimetri) |
| Koko | 5×30 cm |
| Paksuus | 8,8 mm |
| Paino /m2 | 14 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Ei |
| Tyyli | Klassinen |
| Laatikkokoko | 22 boordia |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Valkoinen |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Lasitettu kaakelilaatta |








Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.