Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 12 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 7,5 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Lasitettu kaakelilaatta |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 7,5×30 cm |
| Paksuus | 9.5 mm |
| Pakkasenkestävyys | Ei |
| Tyyli | Välimerellinen |
| Laatikkokoko | 0,59 m2 |
| Käyttökohde | Seinä |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Oliivinvihreä |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.