Lisätiedot
| Paino | 120 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 17 × 52 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 17×52 cm |
| Paksuus | 8-10 mm välillä |
| Paino /m2 | 21 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloiset |
| Laatikkokoko | 4,45 m2 outleterä |
| Sopii lattia-asennuksiin | Ei |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Matta struktuuripinta |
| Väri | Keskiharmaa |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |








Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.