Kuvaus
Hopeanvärinen lasi-/luonnonkivimosaiikki verkossa.
Mosaiikin yksittäisten kappaleiden koko on 15x48x8 mm.
Alkuperäinen hinta oli: 35,00 €.24,50 €Nykyinen hinta on: 24,50 €. (24,50/arkki)
Varastossa
7 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Hopeanvärinen lasi-/luonnonkivimosaiikki verkossa.
Mosaiikin yksittäisten kappaleiden koko on 15x48x8 mm.
| Paino | 2,5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Lasi, luonnonkivi |
| Koko | 30×30 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| Käyttökohde | Seinä |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Harmaa, musta, valkoinen |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.