21.60 m2 OUTLET Aura Canvas 30×60 cm RET porcelanico vain 450.- koko erä
450,00 € (21,60 m2 outleterä)
Projektin loppuerä 21,60 m2 offwhite / vaalea greige rektifikoitu lattia/seinälaatta vain 450.- koko erä! (erä muodostuu kahdesta eri tuotantoerästä 15,12m2 & 6,48 m2)
Näyttävä kivenoloinen rektifikoitu laattasarja hillityllä pienellä kivikuvioinnilla. Sarjassa useita väri- ja kokovaihtoehtoja sekä 5×5 mosaiikki verkossa. Kysy sarjan muut väri- ja kokoluokat myynti@laattakeskus.fi
Soveltuu vaativimpiinkin kohteisiin ja myös erinomaisesti esim. kylpyhuoneen seiniksi. Ei-toistuva laattakuviointi takaa yksilöllisen laatoituksen. Laattasarjan tuotteet on saatavilla myös osassa kokoluokissa myös R11 antislip -pintaisena mallina, jotka soveltuvat hyvin esimerkiksi terassilaatoiksi muodostaen harmonisen jatkumon sisätilojen sileämmille pinnoille.
Katso myös tuotteen PDF- katalogi : EMOTION Aura
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYÖS VANTAAN PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME
1 varastossa
Lisätiedot
| Paino | 410 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 1,0 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 30×60 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 21,60 m2 outleterä |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 6 kpl |
| Pinta | Matta struktuuripinta |
| Väri | Offwhite/vaalea hiekka |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Saatat myös pitää...
-
VARASTOSSAARGENTA Storm White 60×60 cm RET fullbody R10
70,56 € (49,00 €/m2) -
VARASTOSSA11.52 m2 OUTLET Midtown White NPlus 60×120 RET full body 400.- koko erä
400,00 € (11,52 m2 outleterä) -
VARASTOSSA16.20 m2 OUTLET CIFRE Concorde White 60×60 RET full body 500.- koko erä
500,00 € (16,20 m2 outleterä)












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.