Lisätiedot
| Paino | 50 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 30,5 x 30,5 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Laatikkokoko | 1,00 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Väri | Musta |
| Materiaali | Luonnonkivi |
| Paino | 50 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 30,5 x 30,5 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Laatikkokoko | 1,00 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Väri | Musta |
| Materiaali | Luonnonkivi |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.