Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ PETIKON MYYMÄLÄSSÄ
300,00 € (11,52 m2 outleterä)
11,52 m2 outleterä rektifikoitua 60×120 cm sementtikuosilaattaa vain 300,- koko erä
Uuden sukupolven sementtikuosisarja, jossa useita väri- ja kokovaihtoehtoja. Laattojen rektifikointi mahdollistaa 1-2 mm saumat. Ei-toistuva laattakuviointi.
SARJAN PDF-ESITE VITACER Zeed
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
1 varastossa
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ PETIKON MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 240 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 120 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Koko | 59,5×120 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloiset |
| PEI- luokitus | 3: Lattiat kaikkiin yksityiskoteihin: voidaan käyttää kengillä kuljettavissa tiloissa. Näitä tiloja ovat esimerkiksi kaikki asuintilat, hotellihuoneet ja terassit. |
| Laatikkokoko | 11,52 m2 outleterä |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 2 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Vaaleanharmaa |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.