Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
400,00 € (10,40 m2 erä)
Projektin loppuerä 10,40 mattavalkoista R10 antislip -laattaa kokonaishintaan vain 400,-. Suoraan Petikon myymälästä.
Gravity -sarjan Nplus -käsitelty R10 liukkaudenestoluokiteltu pienikokoinen lattia/seinälaatta esim märkätilojen lattialaataksi. Sarjassa useita eri väri- ja kokovaihtoehtoja rektifikoiduista peruslaatoistauva 20×20 cm laatta. Ei-toistuva laattakuviointi (35 erilaista) takaa yksilöllisen ilmeen laatoituksessa. Katso lisätiedot oheisesta esitteestä ja kysy lisätiedot myynti@laattakeskus.fi tai 050 3676450. CIFRE Gravity .
LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME
1 varastossa
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 230 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 20 × 20 × 1,0 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R10 |
| Koko | 20×20 cm |
| Paksuus | 10,0 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Sementti |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 10,40 m2 outleterä |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 26 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | off white |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.