Kuvaus
LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA
300,00 € (10,80 m2 erä)
10,80 m2 erä projektin loppuerä rektifikoitu harmaa sementtikuosilaatta vain 300,-. Pakkasenkestävä porcelanico ja ei-toistuva laattakuviointi.
Espanjalaisen huipputehtaan rektifikoitu mattapintainen sementtikuosilaattasarja, jossa 4 eri värivaihtoehtoa. Katso sarjan PDF-esite ECO Inari ja kysy lisätiedot myynti@laattakeskus.fi. Soveltuu vaativimpiinkin kohteisiin ja myös erinomaisesti esim. kylpyhuoneen seiniksi. Ei toistuva laattakuviointi.
LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA
1 varastossa
LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA
| Paino | 240 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 0,7 cm (senttimetri) |
| Koko | 60 x 60 cm |
| Paksuus | 7 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 10,80 m2 outleterä |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 5 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | off white / vaaleanharmaa kuviointi |
| Laatan liukkaus | R9 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.