Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
118,00 € (65,-/m2)
VITACERIN Noon on elegantti mattapintainen harmaa marmorikuosilaattasarja, jossa useita kokovaihtoehtoja. Laatan kullanvärinen hillitty kivijuovitus tuo marmorin tyylin ja valoisuuden tilaan. Ei-toistuva laattakuviointi.
1 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 52 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 100 × 100 × 10,5 cm (senttimetri) |
| Koko | 98×98 cm |
| Paksuus | 10,5 mm |
| Paino /m2 | 47 kg |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,92 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 2 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Harmaa kultaisella kivijuovituksella |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.