Kuvaus
45,44 € (32,-/m2)
Näyttävä hillitty mattavalkoinen marmorikuosilaattasarja, jossa kolme eri kokovaihtoehtoa sekä mosaiikit. Laatan hillitty juovitus on vaaleanharmaa tehden kokonaisvaikutelmasta hillityn arvokkaan. Sarjan laatat soveltuvat hyvin myös esim. kylpyhuoneen seinämateriaaliksi. Pakkasenkestävä ja rektifikoitu tuote. Kysy muut kokoluokat ja mosaiikit erikseen.
SARJAN ESITE VITACER Le Blanc
Tarjoushinta vain 32,-/m2 sis.alv 25,5%.
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
KAIKKI MARMORILAATAT LÖYTYVÄT KOOTUSTI OSOITTEESTA http://www.marmorilaatat.fi
30 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
| Paino | 35 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 1 cm (senttimetri) |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloiset |
| PEI- luokitus | 3: Lattiat kaikkiin yksityiskoteihin: voidaan käyttää kengillä kuljettavissa tiloissa. Näitä tiloja ovat esimerkiksi kaikki asuintilat, hotellihuoneet ja terassit. |
| Laatikkokoko | 1,42 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Valkoinen |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.