Kuvaus
Katso sarjan pdf-esite: SUNSET
59,34 € (69,00 €/m2)
Sunset Small -laattasarjan pienikokoinen rektifikoitu hexagonlaatta niin lattiaan kuin seinälaataksi. Sarjassa useita eri värivaihtoehtoja sekä kokoluokat 15×17.3 cm hexagon, 15×15 cm ja 6×25 cm pienlaatat.
Samasta sarjasta on myös saatavilla rektifikoitu peruslaatta viidessä kokoluokassa 30×60,60×60,60×120, 90×90 &120×120 cm. Myös antislip-mallina ulkolaataksi. Kysykää muut laattakoot ja lisäteidot myynti@laattakeskus.fi tai 050 3676450.
69,-/m2 sis.alv
LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME
20 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Katso sarjan pdf-esite: SUNSET
| Paino | 25 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 15 × 17 × 1,0 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R10 |
| Koko | 15×17,3 cm hexagon |
| Paksuus | 9,5 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Sementti |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 0,86 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 44 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Tiilenruskea |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.