Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
108,00 € (75,-/m2)
Näyttävä rektifikoitu terrazzo -laattasarja, jossa useita eri värejä ja 60×60 ja 100×100 kokoluokat. Katso oheinen PDF-esite REVOIR PARIS Re_Bel ja kysy lisätiedot myynti@laattakeskus.fi tai 050-3676450
KATSO MÄÄRÄALENNUKSET ALEMPANA! Lavoittain otettuna toimitusaika lyhyempi noin 2-3 viikkoa.
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
| Määrä | Discount (%) | Yksikköhinta |
|---|---|---|
| 1 - 19 | — | 108,00 € |
| 20 - 29 | 9.33 % | 97,92 € |
| 30+ | 24 % | 82,08 € |
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 32 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 0,95 cm (senttimetri) |
| Koko | 60 x 60 cm |
| Paksuus | 9,5 mm |
| Paino /m2 | 20 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Sementtikuosit |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Luonnonvalkoinen |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.