Kuvaus
Kysykää lisätiedot muista tuotteista myynti@laattakeskus.fi
55,00 € (110,00 €/m2)
Hillitty luonnonvalkoisella pohjavärillä ja hillityllä kuvioinilla varustettu 115×15 cm kokoluokan pakkasenkestävä marokkolaishenkinen lattia- ja seinälaatta. Kokonainen kuvalaatta vaatii 4 laatan yhdistelmän. Soveltuu pienen kokonsa puolesta hyvin myös märkätilojen kaatolattioihin sekä tehostelaataksi.
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Kysykää lisätiedot muista tuotteista myynti@laattakeskus.fi
| Paino | 14 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 15 × 15 × 0,8 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 15×15 cm |
| Paksuus | 8 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Marokkolaislaatta |
| Laatikkokoko | 0,50 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 22 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | off white pohjalaatta hillityllä kuvioinnilla |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.