MOSAVIT Hexagon Meno 25×37 cm luonnonkivimosaiikki verkossa
130,00 € (130,-/m2)
Toimitusaika 2-4 viikkoa
Grafiitinharmaa hexagon kivimosaiikki lattaan ja seinään. Tämä indonesialainen mosaiikki on verkossa. Voidaan asentaa myös märkätiloihin.
Suosittelemme käsitelemään vaaleat kivimosaiikit FILA MP(90 ECO Extreme -kivenhoitoaineella
MOSAIIKIT ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME.
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Lisätiedot
| Paino | 25 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 25×37 cm |
| Paksuus | 12 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloiset |
| Laatikkokoko | 0,83 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 9 arkkia |
| Pinta | Matta |
| Väri | Grafiitinharmaa |
| Mosaiikkityyppi | Luonnonkivimosaiikki |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
Brand
Mosavit
Laattakeskus on MOSAVITIN korkealaatuisten lattia- ja seinälaattojen sekä kivimosaiikien maahantuoja. Toimitamme tuotteet nopeasti koko Suomeen.Tehtaan koko tuotevalikoiman löydätte myös .tehtaan sivuilta https://mosavit.com/en/ . Kysykää hinnat- ja saatavuudet myynti@laattakeskus.fi tai +358 50 3676450.
Saatat myös pitää...
-
Ale!
VARASTOSSATARJOUS!Mapei Kerapoxy Easy Design Black 120 epoksisauma 3 kg
Alkuperäinen hinta oli: 127,13 €.85,00 €Nykyinen hinta on: 85,00 €. (3 kg astia) -

FILA MP90 ECO Xtreme suoja-aine luonnonkiville 375ml
55,00 € (48,-/pullo) -

MOSAVIT Hexagon Kanawa 25×37 cm luonnonkivimosaiikki verkossa
130,00 € (130,-/m2)







Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.