Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
Alkuperäinen hinta oli: 39,16 €.27,50 €Nykyinen hinta on: 27,50 €. (55,-/m2)
Rustiikkinen loimutetulla pinnalla varustettu seinälaattasarja, jossa useita eri värejä ja pintoja sekä kokoluokkia. Soveltuu erinomaisesti keittiön välitilan laataksi tai pesutiloihin. Katso sarjan oheinen esite ja kysy lisätiedot myynti@tarjouslaatat.fi tai puhelin 050 3676450.
Sarjan esite EQUIPE Manacor
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 10 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 7,5 × 15 × 0,8 cm (senttimetri) |
| Koko | 7,5×15 cm |
| Paksuus | 8,8 mm |
| Paino /m2 | 14 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Ei |
| Tyyli | Klassinen |
| Laatikkokoko | 0,50 m2 |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | kiiltävä loimupinta |
| Väri | Valkoinen |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Lasitettu kaakelilaatta |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.