Kuvaus
151,20 € (59,00 €/m2)
Näyttävän terrazzohenkisen laattasarjan 5×5 cm mosaiikki verkossa Silver Grain on rektifikoitu laattasarja, jossa useita väri- ja kokovaihtoehtoja sekä mosaiikit. Kysy sarjan muut väri- ja kokoluokat myynti@laattakeskus.fi Soveltuu vaativimpiinkin kohteisiin ja myös erinomaisesti esim. kylpyhuoneen seiniksi. Ei-toistuva laattakuviointi takaa yksilöllisen laatoituksen.
Katso myös tuotteen PDF- katalogi : ITALGRANITI SILVER GRAIN
Sarjan esittelyvideon löydät tästä SILVER GRAIN ESITTELYVIDEO
| Paino | 35 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R10 |
| Koko | 5×5 cm mosaiikki 30×30 cm verkossa |
| Paksuus | 9,5 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,08 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 12 mosaiikkiarkkia |
| Pinta | Matta |
| Väri | Hiekka / vaalea beige |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.