Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
64,80 € (45,00 €/m2)
Rektifikoitu kiilloitettu lämmin valkoinen marmorikuosilaatta hillityllä harmaa/kultaisella kivijuovituksella. Soveltuu vaativimpiinkin kohteisiin ja myös erinomaisesti esim. kylpyhuoneen seiniksi. Ei-toistuva laattakuviointi (22 erilaista laattaa) varmistaa hienon lopputuloksen!
Sarjassa useita eri kokoluokkia. Kysy muut tuotteet: myynti@laattakeskus.fi
Sarjan esite INTERMATEX Atrio
MARKKINOIDEN LAAJIMMAN VALIKOIMAN MARMORILAATTASARJOJA LOYDÄTTE NIIDEN OMILTA SIVUILTA MARMORILAATAT.FI
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
| Määrä | Discount (%) | Yksikköhinta |
|---|---|---|
| 1 - 33 | — | 64,80 € |
| 34+ | 22.22 % | 50,40 € |
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 32 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 60×60 cm |
| Paksuus | 9 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Kiillotettu tuote |
| Väri | Valkoinen harmaa7kulta kivijuovituksella |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.