Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
72,09 € (89,00/m2)
Näyttävä italialainen seinälaattasarja syväkiiltävällä loimutetulla laattapinnalla. Sarjan kitkat -henkisillä laatoilla varmistaa yksilöllisen laatoitustuloksen. Soveltuvat porcelanicolaattoina niin seinään kuin lattiaksi. Katso lisätiedot ja muut väri- ja kokovaihtoehdot latauslinkin esitteestä ja kysy lisätiedot myynti@laattakeskus.fi
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
| Paino | 12 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 12,5 × 25 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Koko | 12,5×25 cm |
| Paksuus | 9 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Casual |
| Laatikkokoko | 0,81 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Luonnonvalkoinen |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
| Laatikossa on laattoja | 26 kpl |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.