Kuvaus
LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
54,68 € (45,00 €/m2)
Tehtaan poistoerä läpivärjätty kivenoloinen rektifikoitu 45×90 cm porcelanico sisälle ja ulos outlethintaan vain 45,-/m2. Vain tämä erä
Näyttävä kivenoloinen läpivärjätty laatta hillityllä pienellä kivikuvioinnilla s laattakuvointi tekee laatasta myös näyttävän seinälaatan. Myös pieni erä 30×60 cm sekä 5×5 mosaiikkina.
7 varastossa
LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 35 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 45 × 90 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R10 antislip |
| Koko | 45×90 cm |
| Paksuus | 10,0 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,215 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 3 kpl |
| Pinta | R10 |
| Väri | Antrasiitti |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.