Gre Bianco 6×6 cm mosaiikki verkossa
15,00 € (15,-/arkki)
Näyttävä italialainen rektifikoitu terrazzo -laattasarja, jossa useita eri värejä ja kokoluokkia sekä 6×6 mosaiikki & 10×10 mosaiikki verkossa. Katso oheinen PDF-esite pietre_di_paragone_2021 (1)ja kysy lisätiedot myynti@laattakeskus.fi tai 050-3676450
Tämä 6×6 -mosaiikki soveltuu hyvin myös useisiin muihin terrazzotyypppisten laattojen lattiamateriaaliksi ja 6×6 -kokoluokka tuo enemmän näyttävyyttä kuin perinteinen 10×10 -koko.
Tuote on arkkihinnoiteltu
10 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
SARJAN LAATAT MYÖS NÄHTÄVILLÄ VANTAAN MYYNTINÄYTTELYSSÄMME OSOITTEESSA PETIKONTIE 3 01720 VANTAA
Lisätiedot
| Paino | 3 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | Gre Bianco 6×6 cm mosaiikki verkossa |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino /m2 | 20 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Sementtikuosit |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | arkkihinnoiteltu |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Matta |
| Väri | Luonnonvalkoinen |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Brand
Casalgrande padana









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.