Ale!
Equipen uutuussarja ARTISAN on ilmeikäs keraaminen marokkolaishenkinen seinälaattasarja keittiöön ja kylpyhuoneeseen. Upeat espanjalaiset Artisan-laatat ovat saaneet inspiraationsa entisaikojen käsityöläisosaamisesta. Korkeakiiltoiset laatat loimuavat kymmenessä upeassa sävyssä. Artisan-laatat antavat luonnetta niin tilaan kuin tilaan. Laattamalliston trendikkään värimaailman rohkeutta ja runsautta tasapainottaa jännittävästi korkeakiiltoisen lasitteen antama peilimäisyys ja yhdessä ne luovat ainutlaatuisen loimuavan vaikutelman. Sarjan laatat ovat saatavilla kahdessa kokoluokassa 13,2×13,2 & 6,5×20.
Lisätiedot
| Paino | 7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 6,5 × 20 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 6,5×20 cm |
| Paksuus | 6 mm |
| Paino /m2 | 18 kg/m2 |
| Tyyli | Klassinen |
| Laatikkokoko | 0,50 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Ei |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Valkoinen |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Seinälaatta |
| Laatikossa on laattoja | 38 kpl |
Brand
Equipe Ceramicas
Laattakeskus on EQUIPEn korkealaatuisten lattia- ja seinälaattojen maahantuoja. Toimitamme tuotteet nopeasti koko Suomeen.Tehtaan koko tuotevalikoiman löydätte myös .tehtaan sivuilta https://www.equipeceramicas.com/en/. Kysykää hinnat- ja saatavuudet myynti@laattakeskus.fi tai +358 50 3676450.









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.