Kuvaus
Laattakeskus on EMOTION Ceramicsin virallinen maahantuoja Suomessa.
59,00 € (39,00 €/m2)
Näyttävä kivenoloinen rektifikoitu laattasarja hillityllä pienellä kivikuvioinnilla. Sarjassa useita väri- ja kokovaihtoehtoja sekä 5×5 mosaiikki verkossa. Kysy sarjan muut väri- ja kokoluokat myynti@laattakeskus.fi
Soveltuu vaativimpiinkin kohteisiin ja myös erinomaisesti esim. kylpyhuoneen seiniksi. Ei-toistuva laattakuviointi takaa yksilöllisen laatoituksen. Laattasarjan tuotteet on saatavilla myös osassa kokoluokissa myös R11 antislip -pintaisena mallina, jotka soveltuvat hyvin esimerkiksi terassilaatoiksi muodostaen harmonisen jatkumon sisätilojen sileämmille pinnoille.
Katso myös tuotteen PDF- katalogi : EMOTION Eternity
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYÖS VANTAAN PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
| Määrä | Discount (%) | Yksikköhinta |
|---|---|---|
| 1 - 41 | — | 59,00 € |
| 42+ | 23.73 % | 45,00 € |
Laattakeskus on EMOTION Ceramicsin virallinen maahantuoja Suomessa.
| Paino | 40 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 100 × 100 × 9,5 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R10 |
| Koko | 100×100 cm |
| Paksuus | 9,5 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,00 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 1 kpl |
| Pinta | Matta struktuuripinta |
| Väri | Greige / hiekka |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.