Kuvaus
NOUTO PETIKON MYYMÄLÄSTÄ AINOA TOIMITUSTAPA !
Pyydä tarjous: myynti@laattakeskus.fi tai soita 0503676450.
(420,-/ 2 laatan setti)
Uusinta uutta laatoituksessa. Monikäyttöinen näyttävä rektifikoitu kahden 60×120 cm kuvalaatan setti niin märkätiloihin kuin vaikka olohuoneen taideteokseksi.
Kuvalaattana helppo yhdistää myös tehosteeksi muille peruslaatoille kuten esim. DURSTONE Sunset Sand tai TAU Cosmopolita White.
Katso myos sisarmallit Morrsot & Flower -mallit !
NOUTO PETIKON MYYMÄLÄSTÄ AINOA TOIMITUSTAPA !
Pyydä tarjous: myynti@laattakeskus.fi tai soita 0503676450.
NOUTO PETIKON MYYMÄLÄSTÄ AINOA TOIMITUSTAPA !
Pyydä tarjous: myynti@laattakeskus.fi tai soita 0503676450.
| Mitat | 60 × 120 × 0,9 cm (senttimetri) |
|---|---|
| Koko | 60×120 |
| Paksuus | 9 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Laatikkokoko | 1,44 m2, 1,44 m2 (laatikossa 2 kpl) |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 2 kpl 60×120 cm kuvalaattaa |
| Pinta | mattapintainen strukturoitu kuvalaatta |
| Väri | Monivärinen kuvalaatta |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.