Kuvaus
KOKO MOSAIIKKISARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
206,80 € (220,-/m2)
Puhtaanvalkoinen aito carraramarmorimosaiikki 48×48 mm palakoolla ja 285×300 mm verkossa. Tämä mosaiikki soveltuu hyvin myös lattia-asennukseen tasaisen pintansa johdosta. Sarjassa myös muita muotovaihtoehtoja samasta carraramarmorista.
KOKO MOSAIIKKIMALLISTO ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
2 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
KOKO MOSAIIKKISARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 25 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 285 × 300 × 7 cm (senttimetri) |
| Koko | 285x300x7 mm verkossa |
| Paksuus | 7 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloiset |
| Laatikkokoko | 0,94 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Mattasatiini |
| Väri | puhtaanvalkoinen Carraramarmori |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Marmori |
The leading provider of mosaics and decorations throughout Europe. Special, high quality materials and attractive designs are our specialty and our aspiration - always coupled with exceptional service and professionalism in all areas.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.