Kuvaus
MALLILAATTA ESILLÄ PETIKON MYYMÄLÄSSÄ
70,20 € (55,00 €/m2)
Monikäyttöinen mattaloimutettu pakkasenkestävä fullbody Lavagna Nera 30×60. fullbody R10
Näyttävä kivenoloinen läpivärjätty ja rektifikoitu laattasarja hillityllä pienellä loimutetulla kivikuvioinnilla. Sarjassa kolme värivaihtoehtoa sekä kokoluokat 30×30, 30×60 & 60×60 cm. Kysy lisäteidot ja hinnat muille tuotteille myynti@laattakeskus.fi Soveltuu vaativimpiinkin kohteisiin sekä erinomaisesti esim terassilaatoitukseen.
Katso myös tuotteen PDF- katalogi CASALGRANDE Lavagna
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
MALLILAATTA ESILLÄ PETIKON MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 32 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 60 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R10 |
| Koko | 30×60 cm |
| Paksuus | 9,0 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,08 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 6 kpl |
| Pinta | R10 antislip |
| Väri | Musta |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.