5.76 m2 OUTLET TAU Baranello Mate 60×60 cm RET marmorilaatta 150.- koko erä
150,00 € (5,76 m2 outleterä)
PROJEKTIN LOPPUERÄ 5,76 m2 kiiltävää ja rektifikoitua marmorikuosilaattaa harmaalla kivijuovituksella vain 150,- koko erä. Vain tämä erä!
Espanjalaisen huipputehtaan kiiltävä ja suomalaiseen makuun hyvin sopivan hillityllä harmaalla juovituksella varustettu carrararlaattasarja. Soveltuu vaativimpiinkin kohteisiin ja myös erinomaisesti esim. kylpyhuoneen seiniksi. Rektitikoitu tuote mahdollistaa vain 1-2 mm saumat. Ei-toistuva laattakuviointi takaa yksilöllisen ilmeen laatoituksessa
Kaikki marmorilaatat löydät kattavasti- suoraan erikoissivultamme MARMORILAATAT.FI
1 varastossa
Lisätiedot
| Paino | 200 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 60 x 60 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 5,76 m2 OUTLETERÄ |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Matta |
| Väri | Valkoinen |
| Laatan liukkaus | R9 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Brand
TAU CERAMICAS
Saatat myös pitää...
Tutustu myös
-
Ale!
TARJOUS!ECO Calacatta Gold 120×120 cm RET marmorilaatta
125,00 €Alkuperäinen hinta oli: 125,00 €.93,60 €Nykyinen hinta on: 93,60 €. (65,00 €/m2) -
VARASTOSSAECO Calacatta Gold Matt 75×75 cm RET marmorilaatta
76,05 € (45,00 €/m2) -
VARASTOSSATAU Varenna Pulido 60×60 RET marmorilaatta
79,20 € (55,00 €/m2)









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.