Lisätiedot
| Paino | 80 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5 × 5 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Onyksi |
| Koko | 5×5 cm palakoko 30×30 cm arkissa |
| Paksuus | 9 mm. yksittäiset laatat ovat hieman eri paksuisia keskenään |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Kivenoloiset |
| Laatikkokoko | 3 m2 outleterä |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Pinta | Matta |
| Väri | Onyx |
| Laatuluokitus | 1.laatuluokka |
| Laatan reunat | Pyöristetyt |









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.