25,92 m2 OUTLET Walmer Greige 60×60 cm RET porcelanico 900.- koko erä
900,00 € (25,92 m2 outleterä)
Projektin loppuerä 25,92 m2 rektifikoitu greige sementtikuosilaatta 60×60 cm vain 900.- koko erä.
Espanjalaisen huipputehtaan TAUn uutuussarja. Mattapintainen sementinoloinen sarja, jossa lukuisa määrä eri kokovaihtoehtoja sekä mosaiikkeja, muun muassa 5×5 cm verkossa. Sarjan laatat ovat rektifikoidut mahdollistaen 2 mm saumat. Soveltuu hyvin myös seinälaataksi. Katso sarjan PDF-esite ja kysy muut tuotteet ja mosaiikit myynti@laattakeskus.fi
Katso myös tuotteen PDF- katalogi :TAU WALMER
UUTUUSSARJA MYÖS NÄHTÄVILLÄ VANTAAN PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME
1 varastossa
Lisätiedot
| Paino | 550 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R10 |
| Koko | 60×60 cm |
| Paksuus | 9,5 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klivi |
| PEI- luokitus | 3: Yleisesti sisätilat, joissa käytetään kenkiä. Keskiraskas kulutus. Esim. kodintilat, hotellihuoneet, sairaaloiden saniteetti- ja terapiatilat. |
| Laatikkokoko | 24,48 m2 outleterä |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 25,92 m2 outleterä |
| Pinta | Matta |
| Väri | greige, ruskea |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Brand
Tau Ceramica
Saatat myös pitää...
-
Ale!
VARASTOSSATARJOUS!TAU Mythe Black 60×60 IN/OUT R10 RET porcelanico
Alkuperäinen hinta oli: 88,56 €.69,12 €Nykyinen hinta on: 69,12 €. (48,00 €/m2) -
VARASTOSSA47 m2 OUTLET Techstone Mink 60×60 rektifikoitu kuivapuristelaatta 1400.- koko erä
1 400,00 € (47 m2 outleterä) -
VARASTOSSAn. 24 m2 OUTLET Maison Grigio 6ox60 RET fullbody sementtikuosilaatta 800.- erä
800,00 € (n. 24 m2 erä)






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.