Kuvaus
820,00 € (20,52 m2 outleterä)
Projektin loppuerä 20,52 m2 suosittua Ceppo di Gre valkoinen rektifikoitua 60×60 cm terrazzolaattaa vain 820,- koko erä!
Hyvä Terrazzo -laattasarja Italiasta. Sarjassa useita eri väri- ja kokovaihtoehtoja. Laatan halkaistujen pienten kivien vaikutelma on todella autenttinen. Soveltuu pakkasenkestävänä hyvin myös terassilaataksi. Katso sarjan PDF-esite MARAZZI Ceppo di Gre 2024 ja kysy lisätiedot myynti@laattakeskus.fi tai 050 3676450.
1 varastossa
| Määrä | Discount (%) | Yksikköhinta |
|---|---|---|
| 1 - 39 | — | 820,00 € |
| 40+ | 95 % | 41,04 € |
| Paino | 490 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 59,5 × 59,5 × 0,95 cm (senttimetri) |
| Koko | 60 x 60 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Sementti / luonnonkivi |
| Laatikkokoko | 20,52 m2 outleterä |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 3 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | off white / vaaleanharmaa kuviointi |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.