Kuvaus
220,00 € (n. 8,50 m2 outleterä)
Projektin loppuerä noin 8,50 m2 rektifikoitu offwhite mattasatiini 60×60 cm porcelanico vain 220,- koko erä.
Näyttävä hillitty mattasatiinipintainen marmorilaattasarja, jossa useita eri kokoluokkia ja 5×5 mosaiikki. Laatan hillitty vaalea juovitus tekee kokonaisvaikutelmasta hillityn arvokkaan. Sarjan laatat soveltuvat hyvin myös esim. kylpyhuoneen seinämateriaaliksi. Pakkasenkestävä ja rektifikoitu tuote. Kysy muut kokoluokat ja mosaiikit erikseen. Sarjassa useita eri värivaitoehtoja sekä iso määrä kokovaihtoehtoja aina suurlaatoihin 100×100 cm saakka sekä 5×5 mosaiikki. Kysy lisätiedot myynti@laattakeskus.fi
Laatat ovat nähtävillä Vantaan Petikon myyntinäyttelyssämme.
1 varastossa
| Paino | 280 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 595 × 595 × 0,98 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 59,5×59,5 cm |
| Paksuus | 9,8 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | noin 8,50 m2 outleterä |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | off white |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.