Kuvaus
Zeta Negro 18×35 on mattapintainen näyttävä hiekkakivestä valmistettu sisustuskivielementti niin siälle kuin ulkoverhoiluunkin. Soveltuu myös esim. kiukaan taustan verhoiluun. Asennetaan saumattomasti. yhtenäiseksi kiviseinäksi..
33,64 € (89,-/m2)
Zeta Negro 18×35 on mattapintainen näyttävä hiekkakivestä valmistettu sisustuskivielementti niin siälle kuin ulkoverhoiluunkin. Soveltuu myös esim. kiukaan taustan verhoiluun. Asennetaan saumattomasti. yhtenäiseksi kiviseinäksi.
5 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Zeta Negro 18×35 on mattapintainen näyttävä hiekkakivestä valmistettu sisustuskivielementti niin siälle kuin ulkoverhoiluunkin. Soveltuu myös esim. kiukaan taustan verhoiluun. Asennetaan saumattomasti. yhtenäiseksi kiviseinäksi..
| Paino | 15 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 18 × 35 × 2 cm (senttimetri) |
| Koko | 18 x 35 cm |
| Paksuus | 20-30 mm |
| Paino /m2 | 27 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Laatikkokoko | 0,378 m2 |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 6 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Musta |
| Materiaali | Luonnonkivi |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.