5.76 m2 OUTLET TAU Baranello Mate 60×60 cm RET marmorilaatta 150.- koko erä
150,00 € (5,76 m2 outleterä)
PROJEKTIN LOPPUERÄ 5,76 m2 kiiltävää ja rektifikoitua marmorikuosilaattaa harmaalla kivijuovituksella vain 150,- koko erä. Vain tämä erä!
Espanjalaisen huipputehtaan kiiltävä ja suomalaiseen makuun hyvin sopivan hillityllä harmaalla juovituksella varustettu carrararlaattasarja. Soveltuu vaativimpiinkin kohteisiin ja myös erinomaisesti esim. kylpyhuoneen seiniksi. Rektitikoitu tuote mahdollistaa vain 1-2 mm saumat. Ei-toistuva laattakuviointi takaa yksilöllisen ilmeen laatoituksessa
Kaikki marmorilaatat löydät kattavasti- suoraan erikoissivultamme MARMORILAATAT.FI
1 varastossa
Lisätiedot
| Paino | 200 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 60 x 60 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 5,76 m2 OUTLETERÄ |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Matta |
| Väri | Valkoinen |
| Laatan liukkaus | R9 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Brand
TAU CERAMICAS










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.