Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
1 400,00 € (54 m2 outleterä)
PROJEKTIN LOPPUERÄ 54 m2 outleteränä vain 1400,-
Tarjouserä näyttävää vaaleanharmaata pakkasenkestävää ementtikuosilaataa.Sarjan laatat ovat rektifikoituja mahdollistaen 1-2 mm saumat. Sarjan pdf-esite PAMESA At Entis
Kysy lavahinnat erikseen myynti@laattakeskus.fi tai 0503676450
1 varastossa
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
| Paino | 1200 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R10 |
| Koko | 60×60 cm |
| Paksuus | 10,50 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Tyyli | Sementtikuosilaatta |
| Laatikkokoko | 54 m2 outleterä. Sama polttoerä & kaliberi |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 5 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Harmaa |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.