Kuvaus
Näyttävä lasimosaiikki keittiön välitilan tai esim. suihujen taustan tehosteeksi. Sarjassa kaksi värivaihtoehtoa Broken Black & Broken White.
MOSAIIKKISARJA NÄHTÄVILLÄ PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME.
Outlethinta vain 10,-/arkki
Alkuperäinen hinta oli: 27,50 €.10,00 €Nykyinen hinta on: 10,00 €. (10,-/arkki)
Näyttävä 8 mm lasimosaiikki verkossa. Projektin poistomosaiikkina vain 10,-/arkki!
Näyttävä lasimosaiikki keittiön välitilan tai esim. suihujen taustan tehosteeksi. Sarjassa kaksi värivaihtoehtoa Broken Black & Broken White.Paksuus 8 mm.
MOSAIIKKISARJA NÄHTÄVILLÄ PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME.
68 varastossa
Näyttävä lasimosaiikki keittiön välitilan tai esim. suihujen taustan tehosteeksi. Sarjassa kaksi värivaihtoehtoa Broken Black & Broken White.
MOSAIIKKISARJA NÄHTÄVILLÄ PETIKON MYYNTINÄYTTELYSSÄMME.
Outlethinta vain 10,-/arkki
| Paino | 1,5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Koko | 30 x 30 cm |
| Paksuus | 8 mm |
| Paino /m2 | 18 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Casual |
| Sopii lattia-asennuksiin | Ei |
| Paino /kpl | 1,7 kg |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Luonnonvalkoinen |
| Mosaiikkityyppi | Lasimosaiikit |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| ean13 | 0 |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.