Kuvaus
KOKO MOSAIIKKISARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
147,90 € (170,-/m2)
Harmaa marmorimosaikki oktagonmuotoisena pienellä valkoisella carrara nurkkakivellä varustettuna 29,5×29,5 cm verkossa. Mosaiikkii soveltuu hyvin myös lattia-asennukseen tasaisen pintansa johdosta. Sarjassa myös valkoinen vaihtoehto Victoria Blanco.
KOKO MOSAIIKKIMALLISTO ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
KOKO MOSAIIKKISARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 29,5 × 29,5 × 6 cm (senttimetri) |
| Koko | 29,5×29,5 cm |
| Paksuus | 7 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| Laatikkokoko | 0,87 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Mattasatiini |
| Väri | harmaa marmori ja pieni valkoinen carrara -kulmapala |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Marmori |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.