Kuvaus
KOKO MOSAIIKKISARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
202,62 € (220,-/m2)
Puhtaanvalkoinen aito carraramarmorimosaiikki trendikkäällä marokkolaishenkisellä ”sipuli” miodolla leikattuna verkossa. Tämä mosaiikki soveltuu hyvin myös lattia-asennukseen tasaisen pintansa johdosta. Sarjassa myös muita muotovaihtoehtoja samasta carraramarmorista.
KOKO MOSAIIKKIMALLISTO ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
KOKO MOSAIIKKISARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 25 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 307 × 300 × 8 cm (senttimetri) |
| Koko | 307x300x8 mm |
| Paksuus | 7 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloiset |
| Laatikkokoko | 0,92 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Mattasatiini |
| Väri | puhtaanvalkoinen Carraramarmori |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Marmori |
The leading provider of mosaics and decorations throughout Europe. Special, high quality materials and attractive designs are our specialty and our aspiration - always coupled with exceptional service and professionalism in all areas.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.