VITACER Eastford Mink 60×60 cm rektifikoitu kuivapuristelaatta
63,90 € (45,-/m2)
Uuden sukupolven kivenoloinen kuivapuristelaattasarja hillityllä kivijuovituksella. Sarjassa 4 värivaihtoehtoa sekä kolme kokoluokkaa 60×60, 60×120 & 100×100 cm. Myös 20 mm rektifikoidut R11 ulkolaattavaihtoehdot.. Laattojen rektifikointi mahdollistaa jopa 1-2 mm saumat. Ei-toistuva laattakuviointi.
Sarjan esittelyvideo EASTFORD Laattakeskus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
18 varastossa
Lisätiedot
| Paino | 30 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 1 cm (senttimetri) |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloiset |
| PEI- luokitus | 3: Lattiat kaikkiin yksityiskoteihin: voidaan käyttää kengillä kuljettavissa tiloissa. Näitä tiloja ovat esimerkiksi kaikki asuintilat, hotellihuoneet ja terassit. |
| Laatikkokoko | 1,42 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Beige/kerma/hiekka |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Brand
Vitacer







Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.