VITACER Eastford Mink 100×100 cm rektifikoitu kuivapuristelaatta
108,90 € (55,-/m2)
Uuden sukupolven kivenoloinen kuivapuristelaattasarja hillityllä kivijuovituksella. Sarjassa 4 värivaihtoehtoa sekä kolme kokoluokkaa 60×60, 60×120 & 100×100 cm. Myös 20 mm rektifikoidut R11 ulkolaattavaihtoehdot.. Laattojen rektifikointi mahdollistaa jopa 1-2 mm saumat. Ei-toistuva laattakuviointi.
Sarjan esittelyvideo EASTFORD Laattakeskus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Määräalennukset
| Määrä | Discount (%) | Yksikköhinta |
|---|---|---|
| 1 - 23 | — | 108,90 € |
| 24 - 47 | 12.73 % | 95,04 € |
| 48+ | 18.18 % | 89,10 € |
Lisätiedot
| Paino | 45 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 100 × 100 × 1 cm (senttimetri) |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloiset |
| PEI- luokitus | 3: Lattiat kaikkiin yksityiskoteihin: voidaan käyttää kengillä kuljettavissa tiloissa. Näitä tiloja ovat esimerkiksi kaikki asuintilat, hotellihuoneet ja terassit. |
| Laatikkokoko | 1,98 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 2 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Beige/kerma/hiekka |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Brand
Vitacer







Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.