TAU Terracotta Cotto 33.3×33.3 ADZ antislip rustico terassilaatta
55,86 € (42,-/m2)
Espanjalaisen TAU Ceramican pakkasenkestävä antisliplaatta terasseille ja esi. ulkoportaille. Saatavilla myös R10 peruslaattana myös sisätiloihin.Ei-toistuva laattakuviointi takaa yksilöllisen ilmeen laatoituksessa. Katso sarjan esite TAU Terracotta Laattakeskus.
42,-/m2 33,3×33,3 -kokoluokka ADX antislip -pinnalla
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA. OLEMME AVOINNA ARKISIN 09.30-18.00 JA LA 10.00-14.00
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Lisätiedot
| Paino | 32 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 33 × 33 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 33,3×33,3 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino /m2 | 21 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | rusticolaatta, Terassilaatta |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,33 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 12 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Ruskea |
| Laatan liukkaus | R11 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Pyöreät reunat |
| Materiaali | Fullbody kuivapuriste, Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Brand
Tau Ceramica









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.