Kuvaus
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME OSOITTEESSA PETIKONTIE 3 01720 VANTAA
69,30 € (55,-/m2 )
Metallihohteinen laattasarja kahdessa värissä ja pintavaihtoehossa. Sarjassa useita eri kokoluokkia, kysy myynti@laattakeskus.fi. Rektifikoitu pakkasenkestävä tuote niin larttiian kuin seinillekin. Katsio sarjan PDF-esite ja ihastu TAU CORTEN 2020vol1 Katso myös sisarsarjan metallilaatat TAU_Metal!
nyt vain 55,-/m2 sis.alv 24%
3 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME OSOITTEESSA PETIKONTIE 3 01720 VANTAA
| Paino | 30 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 60 × 1,05 cm (senttimetri) |
| Koko | 30×60 cm |
| Paksuus | 11,50 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Casual |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,26 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 7 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Ruosteen vihhreä/hopea/musta |
| Laatan liukkaus | R9 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.