Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
93,60 € (65,-/m2)
Metallihohteinen laattasarja kahdessa värissä ja pintavaihtoehossa. Sarjassa useita eri kokoluokkia, kysy myynti@laattakeskus.fi. Rektifikoitu pakkasenkestävä tuote niin lattian kuin seinillekin. Katso sarjan PDF-esite ja ihastu TAU CORTEN 2020vol1 Katso myös sisarsarjan metallilaatat TAU_Metal!
55 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 30 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 60 x 60 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Casual |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Pronssi |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.