Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
79,20 € (55,00 €/m2)
Näyttävä rektifikoitu marmorikuosilaattasarja, jossa 2 värivaihtoehtoa ja 4 kokoluokkaa. Sarjassa muun muassa harvinainen 30×30 cm laattakoko rektifikoituna esim shakkiruutulattioiden tekemiseen. Ei- toistuva laattakuviointi yhdessä hillityn marmorikuvioinnin kanssa takaavat laatoitukselle yksilöllisen ilmeen. Kysy muut mallit myynti@laattakesskus.fi
(tuotekuvan shakkiruudun laatat Pulpis Sand & Taupe 30×30 cm)
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
| Paino | 32 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Laatan liukkaus | R9 |
| Koko | 60 x 60 cm |
| Paksuus | 9 mm |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Mattasatiini |
| Väri | vaalea beige/hiekka |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.