Lisätiedot
| Paino | 23 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 0,8 cm (senttimetri) |
| Koko | 5×5 mosaiikki 30×30 cm verkossa |
| Paksuus | 8,5 mm |
| Paino /m2 | 27 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | Kivimosaiikki |
| Laatikkokoko | 0,93 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Matta struktuuripinta |
| Väri | Tummanharmaa |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Luonnonkivi |









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.