Kuvaus
SARJAN PDF ESITE NANDA Terra
Kysykää lisötiedot muista tuotteista myynti@laattakeskus.fi
55,00 € (110,00 €/m2)
Terra -sarjan hillitty perinteinen pakkasenkestävä terracottalaatta pienessä 11,5×11,5 cm kokoluokassa niin lattia- kui seinälaatakssi. Soveltuu pienen kokonsa puolesta hyvin myös märkätilojen kaatolattioihin sekä tehostelaataksi. Laatta toimii samalla sarjan kuviolaatan Gretan kanssa yhdistettävänä peruslaattana.
15 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
| Paino | 14 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 11,5 × 11,5 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 11,5×11,5 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Sementti |
| Laatikkokoko | 0,50 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 38 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | ruskea terracotta pohjalaatta |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.