MONOPOLE Onix Beige 59×59 cm kiillotettu marmorilaatta
75,35 € (55,00 €/m2)
Tehdastoimitusaika 2-3 viikkoa
Rektifikoitu onyxhenkinen marmorilaattasarja, jossa 4 värivaihtoehtoa ja koot 59×59 & 59×119 cm sekä pieni hexagonmosaiikki. Sarjan esite MONOPOLE Onix
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
16 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Lisätiedot
| Paino | 33,2 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 59 × 59 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 59×59 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,37 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Killoitettu |
| Väri | Vaalean hiekka / luunvalkoinen |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Brand
MONOPOLE
Laattakeskus on Monopole Ceramican korkealaatuisten lattia- ja seinälaattojen maahantuoja. Toimitamme tuotteet nopeasti koko Suomeen.Tehtaan koko tuotevalikoiman löydätte myös tehtaan sivuilta https://monopoleceramica.com/en. Kysykää hinnat- ja saatavuudet myynti@laattakeskus.fi tai +358 50 3676450.








Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.