Lisätiedot
| Paino | 30 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 10 × 20 × 0,8 cm (senttimetri) |
| Koko | 10×20 cm |
| Paksuus | 9 mm |
| Paino /m2 | 23 kg/m2 |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | KIvenoloiset |
| Laatikkokoko | 1,00 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Pinta | Matta |
| Väri | Luonnonvalkoinen |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Luonnonkivi |









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.