Kuvaus
Espanjalaisen ECOCERAMICin pakkasenkestävä antislip -rusticolaattasarja sisälle ja ulos.
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA. OLEMME AVOINNA ARKISIN 09.30-18.00 JA LA 10.00-14.00
51,87 € (39,-/m2)
Espanjalaisen ECOCERAMICin pakkasenkestävä antislip -rusticolaattasarja sisälle ja ulos.
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA. OLEMME AVOINNA ARKISIN 09.30-18.00 JA LA 10.00-14.00
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Espanjalaisen ECOCERAMICin pakkasenkestävä antislip -rusticolaattasarja sisälle ja ulos.
KOKO LAATTASARJA NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA. OLEMME AVOINNA ARKISIN 09.30-18.00 JA LA 10.00-14.00
| Paino | 28 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 1 cm (senttimetri) |
| Koko | 33,3×33,3 |
| Paksuus | 9 mm |
| Paino /m2 | 24,5 kg |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Tyyli | rusticolaatta, Terassilaatta |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,33 m2 |
| Sopii lattia-asennuksiin | Kyllä |
| Sopii asennettavaksi seinälle | Kyllä |
| Laatikossa on laattoja | 12 kpl |
| Pinta | Matta |
| Väri | Harmaa |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Materiaali | Kuivapuristelaatta (porcellanato) |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.